ANASAYFA

 

HAKKIMIZDA

 

OYUNA BAŞLA!

 

WEB TASARIM

 

NASIL OYNANIR?

 

KURALLARI NEDİR?

 

JAVA YÜKLE

 

RADYO

 

İLETİŞİM

 
  BEDAVA OKEY OYNA
  CANLI OKEY OYNA
  HEMEN OKEY OYNA
  KAMERALI OKEY ODASI
  OKEY ODASI
  OKEY OYUNLARI
  OKEY SALONLARI
  OKEY SİTELERİ
  PUANLI OKEY OYNA
  ONLİNE OKEY OYNA
  ÜCRETSİZ OKEY OYNA

Online okey oyunu keyfi ücretsizokey'de yaşanır.

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen okey sitesi bedavaokeyoyna'a Hoş Geldiniz! Kaliteli ve sınırsız bir hizmet anlayışıyla 7 gün 24 saat kesintisiz eğlence ve okey oyna fırsatı sizleri bekliyor. Müzikten , okeye, yorumlara, ve başka pek çok seçenek sizlerle sunuluyor. Bedava Okey Oyna..! Bedava okey oynamak için tek yapmanız googleye girerek ücretsizokey yazmanız, hemen salonlardan bir tanesini denemek için salon girisi yapmalısınız.. Bedava üye olmadan okey oynamak istiyenlere hemen Bedava okey oyna Okey oyununun internette oynanan ilk okey sitesinde okey oyna okey biz oyna

hepimiz ücretsizokey'deyiz.

WEB TASARIM

 WEB TASARIM MERKEZİNE HOŞGELDİNİZ...
Dünyanın her yerinden kolay ulaşılabilir, hızlı ve fark yaratan bir web tasarımına sahip olun. Ürün/hizmet grubunuz, ticari stratejiler üzerine kurgulanmış dikkat çekici özelliklere sahip olsun. Fark yaratmak için web tasarım çözümlerine bir göz atın.

Web tasarım merkezine hoş geldiniz. İhtiyacınız olan, etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiyle uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Hazırlatmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

web tasarım çözümlerimiz yer almaktadır. İlginizi çeken çözümlerimizin detaylarını inceleyerek daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yukardada Gördüğünüz gibi bu fiyatlara olmaz dediler yaptik ve satilicak herkezin kendine ait huzurlu ve kaliteli bir sitesi olacak.

Okurken Şaşıracaksiniz 300 Tl herşey nasıl dahil olur kisaca dahil olanlari yazim.


1. Site ismi Örnek: www.okeybiz.com

2. Örnek ve Hayalinizdeki site tasarimi

3. web hosting (sitesinizi googlede görüntülenmesini sağliyor)

4. Radyo ( 100 kişilik )

5. 1 genel salon 4 adet kiralik salon ( sitenize )

6. 1 senelik salon ücreti genel salon için geçerlidir.

7. Puanlama sistemi

8. Tüm yetkiler dahil (adminlik)

9. Salona küfür saldiri vs uygunsuz davranişlar oldugunda Puan sınırlamasi Örnek: Genele, Özele, Masaya yazmak için 2 puan olmasi lazim gibi 2`i dilediginiz sayi yapabilirsiniz

10. Tüm saldirilara karşi güvenlik Önlemleri

11. Ve ve En Önemlisi 7/24 Destek


Online Msn Destek: destek@okeybiz.com`dan detayli bilgi alabilirsiniz.

 

 SALON KİRALAMA HİZMETLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ

1.Salon adı tarafınızdan belirlenir ve bedavaokeyoyna üzerinden giriş verilir.

2.Salonunuzda aynı anda okey oynayabilecek kişi kapasitesi 200 kişidir. İstege göre limit ek ücrete tabi olarak artırılabilmektedir

3.Radyonuz var ise radyonuz eklenir yok ise sitemizin radyosu ve istek paneliyle birlikte hazır olarak sunulur.

4.Size verilecek olan yönetim panelinden salonunuzun Tüm Yetkileri size verilecektir.

5.Salon yonetim panelinin kullanımı ve eğitimi HyPeRs Ve By_DaRNeD Tarafindan verilir.

6.Sunucumuzda kullandığımız panel sisteminde salonunuza panel üzerinden sadece siz girebilirsiniz.Diğer salon adminleri veya herhangi bir şahıs size karışamaz veya salonunuza giriş yapamaz rahatsızlık veremez.

7.Size sunduğumuz yonetim panelinde herşey kolay ve pratik menüler aracalığı ile yapılmaktadır.Herhangi bir komut yazmanız veya ezberlemeniz gerekmez.

8.Salon asayişinize ekibinize ve kullanıcılarınıza hiçbir şekilde mudahale edilmez ve istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Sadece yardım taleplerinize cevap ve destek verilir.

9.Siteniz var ise kiralayacağınız okey salonunu size verilecek kodlar sayesinde sitenizdende giriş verilerek kullanabilirsiniz.

10.Sunucumuzda bot saldırısı , küfür saldırısı ve her türlü saldırıya karşı koruma ve güvenlik sistemi mevcuttur. Böylelikle kullanıcılarınıza küfürden , reklamdan , saldırıdan uzak hoş bir ortamı kullanıcılarınıza sunmanız sağlanmaktadır.

11.Salonlarımızda isteğinize göre içerisinde avatar,masa,ve lobi ekranında resim değişikliği yapılabilir. Ek ücrete tabidir.

12.Bunların haricinde sormak istediğiniz herşeyi iletişim Online Destek: destek@okeybiz.com`dan sorabilirsiniz..

SALON FİYATLARİ

1.Puan sistemi

2.1 Senelik Salon Ücreti

3.1 Senelik salon Adminliği ve Panel

4.Salon küfür vs uygunsuz davranişlardan Koruma Örnek: küfür Olduğu zaman puan sistemini devreye koyup 2 Puani olmayan masaya ozele genele yazamaz 2 i 5 10 vs yapabilirsiniz

5.Salon İsmini Siz Belirliyorsunuz

6.Ve En Önemlisi 7/24 HyPeRs ve By_DaRNeD nickli KişilerdeN Destek Alabilirsiniz..

Bunlarin Hepsi Dahil Sadece 250 Tl


Lütfen Puansiz salon Alsak fiyat nasil olur demeyin Çünki ücretsizokey Kalitedir Her salonunu Puanli sistem ve Bol Userli Görmek İster Bunun İçin Elinden Geleni YapaR.